63 results in search
$3,989,000
50
6006 West Shore Court Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 8
Sq.Ft. 8,339
Dom 18
$2,200,000
1
10600 Overlook Lane Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 2,604
Dom 72
$1,875,000
49
8625 Westridge Court Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 2,578
Dom 24
$1,794,027
5751 Lentz Drive Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,497
Dom 0
$1,699,999
52
7260 NW Pampas Lane Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 2,780
Dom 14
$1,695,000
75
7300 NW Pampas Lane Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,300
Dom 10
$1,599,999
54
7535 NW Fawn Circle Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 2,594
Dom 0
$1,549,999
99
7470 NW Fawn Avenue Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,485
Dom 14
$1,425,000
-$75,000
60
8070 NW Masters Lane Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 4,152
Dom 4
$1,025,000
49
8085 NW Elizabeth Ann N/A Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,443
Dom 9
$974,900
-$24,100
50
5587 Thousand Oaks Drive Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,190
Dom 3
$950,000
1
11775 NW 81st Street Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,439
Dom 0
$920,580
35
13458 Terrace Park Drive Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,995
Dom 1
$915,000
52
8070 Green Glades Court Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,056
Dom 4
$900,000
91
14670 NW 66th Street Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,301
Dom 0
$874,900
36
9815 Ambrosia Lane Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,233
Dom 15
$829,900
1
13638 NW Cherrybark Court Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,050
Dom 94
$825,000
49
10404 River Hills Drive Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,785
Dom 0
$799,000
49
10410 River Hills Drive Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,785
Dom 0
$795,000
25
8245 Westlake Drive Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,094
Dom 0
$791,900
1
13330 Golden Oak Circle Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,297
Dom 0
$789,950
42
13459 Terrace Park Drive Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,879
Dom 0
$785,000
-$10,000
62
10514 River Hills Drive Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,255
Dom 5
$779,900
12
10787 Genesis Drive Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,840
Dom 51
$775,000
67
14035 Trail Creek Court Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,923
Dom 0
$765,000
37
9750 McIntosh Court Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,559
Dom 0
$760,000
36
13446 Terrace Park Drive Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,770
Dom 8
$750,000
59
10200 Magnolia Lane Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 4,120
Dom 28
$750,000
38
7160 N National Drive Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,835
Dom 0
$739,900
45
13426 Terrace Park Drive Parkville MO 64152

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,643
Dom 27