200 results in search
$429,900
79
1601 Bermuda Drive Shiloh IL 62269

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,432
Dom 4
$3,000,000
40
1454 Scott Troy Road Lebanon IL 62254

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 288
$2,950,000
11
5750 Pocket Road East St Louis IL 62205

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 20
$2,950,000
11
5750 Pocket Road East St Louis IL 62205

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 19
$2,500,000
63
10000 Rieder Road Lebanon IL 62254

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 22
$2,500,000
99
2102 Clairmont Drive Shiloh IL 62221

Beds 7
Baths 11
Sq.Ft. 8,538
Dom 5
$2,500,000
63
10000 Rieder Road Lebanon IL 62254

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,400
Dom 12
$1,960,200
13
650 Hartman Lane O'Fallon IL 62269

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft. 1,296
Dom 875
$1,895,000
9
3416 Lebanon Avenue Shiloh IL 62221

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 361
$1,800,000
-$300,000
12
700 N State Street #700 Freeburg IL 62243

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 169
$1,750,000
-$150,000
90
115 Cobblestone Hills Road O'Fallon IL 62269

Beds 6
Baths 8
Sq.Ft. 5,397
Dom 172
$1,600,000
38
535 State Route 3 Cahokia IL 62206

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 39
$1,596,555
22
161-306 Eagle Ridge O'Fallon IL 62269

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 66
$1,400,000
9
1720 E State Route 15 Belleville IL 62221

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 103
$1,398,900
1
1232 Carleton Lane Shiloh IL 62221

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 3,900
Dom 1181
$1,395,000
98
134 Jacks Bend O'Fallon IL 62269

Beds 5
Baths 4
Sq.Ft. 3,369
Dom 4
$1,190,000
2
0 Smelting Works Road Swansea IL 62226

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 1203
$1,027,000
58
1383 Ivey Brook Lane Lane Lebanon IL 62254

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 3,806
Dom 30
$995,000
92
2917 18th Fairway Drive Belleville IL 62220

Beds 5
Baths 8
Sq.Ft. 5,525
Dom 264
$980,000
17
4510 N Illinois Street Swansea IL 62226

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 192
$949,000
73
1676 Lancaster Drive O'Fallon IL 62269

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 5,063
Dom 76
$913,900
57
8429 Treybrooke Place O'Fallon IL 62269

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,600
Dom 239
$899,000
-$51,000
81
4242 Quirin Road Smithton IL 62285

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,453
Dom 53
$899,000
61
1236 & 1240 Natalyns Trace Street #n/a O'Fallon IL 62254

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,840
Dom 0
$879,000
6
0 N Green Mount Road Shiloh IL 62221

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 362
$875,000
52
8625 Savoy Lane O'Fallon IL 62269

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,142
Dom 162
$874,000
94
141 Hickory Lake Belleville IL 62223

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 5,288
Dom 56
$850,000
64
2510 N 89th Street Caseyville IL 62232

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,120
Dom 59
$850,000
64
400 Willow Bend Lane O'Fallon IL 62269