51 results in search
$750,000
3
5232 Lowell Street Mission KS 66202

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,622
Dom 0
$660,000
34
6608 Reeds Drive Mission KS 66202

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,209
Dom 0
$599,000
31
6507 GOODMAN Drive Mission KS 66202

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 2,617
Dom 0
$599,000
33
6601 Outlook Drive Mission KS 66202

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,024
Dom 0
$595,000
37
6348 Reeds Drive Mission KS 66202

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,771
Dom 0
$575,000
40
6300 Beverly Drive Mission KS 66202

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,064
Dom 0
$515,000
37
6325 Maple Drive Mission KS 66202

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,700
Dom 0
$489,000
34
5629 W 50th Street Roeland Park KS 66202

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,605
Dom 2
$475,000
38
7800 W 64th Street Mission KS 66202

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,352
Dom 59
$475,000
52
5116 Horton Street Mission KS 66202

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 1,933
Dom 0
$469,950
31
6332 W 52ND Street Mission KS 66202

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,646
Dom 0
$469,900
1
5639 Nall Avenue Roeland Park KS 66202

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,465
Dom 0
$450,000
1
5638 Maple Street Mission KS 66202

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,748
Dom 0
$439,000
27
5812 Newton Street Overland Park KS 66202

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,032
Dom 0
$420,000
-$15,000
49
5645 Russell Street Mission KS 66202

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,396
Dom 0
$410,000
30
6111 W 58th Street Mission KS 66202

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 936
Dom 1
$405,000
26
5312 Reeds Road Mission KS 66202

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,364
Dom 16
$399,950
44
5801 Woodward Street Mission KS 66202

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 2,256
Dom 0
$399,000
35
5831 WOODWARD Street Merriam KS 66202

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,772
Dom 12
$389,900
30
6620 W 56th Street Mission KS 66202

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,340
Dom 0
$389,000
38
5201 Newton Street Overland Park KS 66202

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,560
Dom 0
$385,000
30
5436 Reeds Road Mission KS 66202

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,300
Dom 4
$380,000
28
5153 Nall Avenue Roeland Park KS 66202

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,300
Dom 0
$365,000
4
5327 Outlook Street Mission KS 66202

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,952
Dom 0
$350,000
1
6109 W 54th Street Mission KS 66202

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,408
Dom 0
$345,000
14
6026 W 54th Terrace Mission KS 66202

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,448
Dom 0
$345,000
-$15,000
32
5431 Dearborn Street Mission KS 66202

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,008
Dom 2
$335,000
-$10,000
40
4909 Nall Avenue Roeland Park KS 66202

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,326
Dom 4
$329,900
22
5318 Goodman Lane Mission KS 66202

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,178
Dom 0
$325,000
27
5321 Walmer Street Mission KS 66202

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,206
Dom 0