26 results in search
$3,350,000
17
2960 Labette Road Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 215
$2,700,000
35
59 Hwy & Kingman Road Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 21
$1,755,000
3
4775 Stafford Road Wellsville KS 66092

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 0
$1,450,000
1
3919 Reno Road Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 134
$600,000
41
4750 labette Terrace Rantoul KS 66079

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 78
$599,000
22
3850 Thomas Road Wellsville KS 66092

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 27
$500,000
1
911 W 23RD Street Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 175
$375,000
2
3280 Nebraska Road Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 47
$357,500
11
624 Ohio Road Richmond KS 66080

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 12
$350,000
25
3387 Butler Road Richmond KS 66080

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 12
$343,000
2
700 W 19th Street Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 264
$336,000
2
2709 Rock Creek Road Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 50
$287,500
25
1770A Louisiana Road Princeton KS 66078

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 102
$250,000
2
210 W 23rd Street Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 77
$185,000
50
2255B Riley Road Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 0
$180,000
21
4512 Pawnee Road Wellsville KS 66092

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 3
$164,000
21
783A Old US 50 Road Williamsburg KS 66095

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 12
$150,000
12
2635 Georgia Road Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 0
$125,000
13
2408 Clark Road Richmond KS 66080

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 91
$120,000
-$5,000
13
Old 50 Lot 1 Highway Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 0
$110,000
2
3163 Florida Road Pomona KS 66076

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 0
$99,900
1
1227 Highway K 68 Highway Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 35
$88,500
1
1660 Idaho Road Williamsburg KS 66095

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 88
$55,000
14
17 Wheatland Drive Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 25
$49,900
5
823 W 17th Street Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 69
$42,500
7
628 S Willow Street Ottawa KS 66067

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 0