137 results in search
$2,624,925
2
60.26AC Reich Road Odessa MO 64076

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 605
$1,399,000
61
7724 Calvary Hill Road Odessa MO 64076

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,833
Dom 0
$1,200,000
5
101 S 2nd Street Odessa MO 64076

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 17
$1,175,000
75
2244 Shaw School Road Odessa MO 64076

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 3,171
Dom 16
$975,000
40
829 1001st Road Odessa MO 64076

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,638
Dom 0
$850,000
80
7306 Golden Belt Road Odessa MO 64076

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,256
Dom 12
$750,000
17
W Main Street Odessa MO 64076

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 0
$744,900
91
6404 Gracie Lane Odessa MO 64076

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,626
Dom 10
$655,000
38
510 Opera House Lane Odessa MO 64076

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,476
Dom 65
$649,000
2
7161 Cox School Road Odessa MO 64076

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,690
Dom 0
$580,000
11
Tract A Shaw School Road Odessa MO 64076

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 54
$565,000
11
634 NW OO Highway Odessa MO 64076

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,400
Dom 0
$560,000
57
5344 Owl Creek Road Odessa MO 64076

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,512
Dom 0
$550,000
-$50,000
65
981 S 9th Street Odessa MO 64076

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,452
Dom 1
$515,000
51
9414 Greenton Road Odessa MO 64076

Beds 6
Baths 3
Sq.Ft. 4,155
Dom 0
$505,000
46
1108 OO Highway Odessa MO 64076

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,468
Dom 19
$499,900
-$29,100
38
627 M Highway Odessa MO 64076

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,622
Dom 5
$492,500
-$7,500
62
8446 Hh Highway Odessa MO 64076

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,778
Dom 0
$455,000
-$5,000
55
1017 Fox Trot Drive Odessa MO 64076

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 1,607
Dom 0
$450,000
43
225 S 2nd Street Odessa MO 64076

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 39
$425,000
51
991 Moore Place Odessa MO 64076

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,532
Dom 1
$424,900
-$5,000
37
1936 Highway OO N/A Odessa MO 64076

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,352
Dom 4
$400,000
56
986 Owl Creek Parkway Odessa MO 64076

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 1,686
Dom 0
$399,000
15
309 E Park Lane Odessa MO 64076

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 80
$369,000
27
706 Ozark Short Line Street Odessa MO 64076

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,630
Dom 22
$350,000
67
121 W US Highway 40 N/A Odessa MO 64076

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 62
$350,000
66
121 W US Highway 40 N/A Odessa MO 64076

Beds 7
Baths 4
Sq.Ft. 1,000
Dom 62
$350,000
819 S 1st St Terrace Odessa MO 64076

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,560
Dom 0
$342,000
42
302 E Lawn Street Odessa MO 64076

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,394
Dom 1
$338,000
33
508 S Crews Avenue Odessa MO 64076

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,511
Dom 0