13 results in search
$659,000
98
14769 NE State Route E Highway Adrian MO 64720

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,000
Dom 5
$625,000
45
13874 NE County Road 353 N/A Adrian MO 64720

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,838
Dom 12
$589,990
36
317 S Kentucky Street Adrian MO 64720

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,155
Dom 1
$525,000
44
2511 NE County Road 13514 N/A Adrian MO 64720

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,754
Dom 0
$450,000
36
1005 N Old Highway 71 N/A Adrian MO 64720

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,251
Dom 63
$445,000
-$5,000
40
11 Skyline Drive Adrian MO 64720

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 2,400
Dom 2
$419,900
37
13 Skyline Drive Adrian MO 64720

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,999
Dom 0
$285,000
-$13,000
28
124 W 5th Street Adrian MO 64720

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,225
Dom 4
$265,000
41
4 Skyline Drive Adrian MO 64720

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,404
Dom 6
$259,000
21
542 N Lexington Street Adrian MO 64720

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,346
Dom 0
$185,000
31
24 W 2nd Street Adrian MO 64720

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,152
Dom 0
$24,900
9
120 W 3rd Street Adrian MO 64720

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,088
Dom 122
$24,900
11
120 W 3rd Street Adrian MO 64720

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 122