20 results in search
$995,000
95
9016 SE 69 Highway Cameron MO 64429

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,400
Dom 29
$425,000
8
420 N Groat Street Cameron MO 64429

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,546
Dom 67
$417,500
34
7250 SE Bobby Road Cameron MO 64429

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,320
Dom 6
$380,000
27
11562 NE Packard Lane Cameron MO 64429

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,456
Dom 31
$305,000
-$10,000
41
1305 Sam Den Circle Cameron MO 64429

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,450
Dom 2
$295,000
19
315 W Cornhill Street Cameron MO 64429

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,515
Dom 9
$289,000
20
302 Little Brick Road Cameron MO 64429

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,815
Dom 6
$283,000
2
1115-1117 Wesleyan Court Cameron MO 64429

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 0
$275,000
1
314 W 4th Street Cameron MO 64429

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,389
Dom 9
$260,000
29
210 E 14th Street Cameron MO 64429

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,531
Dom 0
$229,900
31
816 Kristen Street Cameron MO 64429

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,500
Dom 0
$210,000
27
721 W 4th Street Cameron MO 64429

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,960
Dom 17
$199,000
36
612 E 5th Street Cameron MO 64429

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,998
Dom 0
$194,900
-$5,100
11
520 N Main Street Cameron MO 64429

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,627
Dom 6
$165,000
20
509 E 2nd Street Cameron MO 64429

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 858
Dom 9
$160,000
29
700 E 3rd Street Cameron MO 64429

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,708
Dom 1
$75,000
10
0 SE Pence Road Cameron MO 64429

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 63
$75,000
-$20,000
18
715 W 4th Street Cameron MO 64429

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 2,317
Dom 3
$23,000
7
1910 Howenstein Street Cameron MO 64429

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 9
$0 / mo
5
1304 N Walnut Street Cameron MO 64429

Beds
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 254