51 results in search
$5,696,000
80
4 Slate River Way Wentzville MO 63385

Beds 7
Baths 10
Sq.Ft. 9,016
Dom 289
$5,696,000
80
4 Slate River Way Wentzville MO 63385

Beds 7
Baths 10
Sq.Ft. 9,016
Dom 289
$4,800,000
85
20400 280th Trail Malta Bend MO 65339

Beds 7
Baths 10
Sq.Ft. 6,975
Dom 95
$4,750,000
78
7 Greenbriar Drive Ladue MO 63124

Beds 7
Baths 11
Sq.Ft. 9,550
Dom 13
$3,500,000
70
1601 S Warson Road Ladue MO 63124

Beds 7
Baths 6
Sq.Ft. 7,352
Dom 3
$2,998,000
55
22 Countryside Lane Frontenac MO 63131

Beds 7
Baths 9
Sq.Ft. 7,740
Dom 5
$2,995,000
81
13354 Thornhill Drive St Louis MO 63131

Beds 7
Baths 9
Sq.Ft. 6,050
Dom 5
$2,900,000
66
1577 Kehrs Mill Road Chesterfield MO 63005

Beds 7
Baths 4
Sq.Ft. 4,125
Dom 388
$2,900,000
66
1577 Kehrs Mill Road Chesterfield MO 63005

Beds 7
Baths 4
Sq.Ft. 4,125
Dom 388
$2,450,000
99
4341 Westminster Place St Louis MO 63108

Beds 7
Baths 7
Sq.Ft. 13,743
Dom 46
$2,300,000
93
37 Washington Terrace St Louis MO 63112

Beds 7
Baths 6
Sq.Ft. 9,667
Dom 18
$1,995,000
97
4341 Westminster Place St Louis MO 63108

Beds 7
Baths 7
Sq.Ft. 10,243
Dom 198
$1,795,000
57
801 W 56th Street Kansas City MO 64113

Beds 7
Baths 7
Sq.Ft. 4,340
Dom 0
$1,750,000
74
2600 NW 108th Street Kansas City MO 64154

Beds 7
Baths 6
Sq.Ft. 5,036
Dom 16
$1,650,000
28
4512 West Pine Boulevard St Louis MO 63108

Beds 7
Baths 5
Sq.Ft. 5,438
Dom 86
$1,650,000
40
10010 Schuessler Road St Louis MO 63128

Beds 7
Baths 7
Sq.Ft. 4,669
Dom 17
$1,480,000
40
77 Aberdeen Place Clayton MO 63105

Beds 7
Baths 6
Sq.Ft. 4,261
Dom 39
$1,450,000
87
3600 NE State Route W Rural Route Weatherby MO 64497

Beds 7
Baths 5
Sq.Ft. 2,300
Dom 67
$1,399,000
58
2335 Whittemore Place St Louis MO 63104

Beds 7
Baths 7
Sq.Ft. 6,279
Dom 89
$1,100,000
45
813 S 4th Street Clarksville MO 63336

Beds 7
Baths 8
Sq.Ft. 5,078
Dom 690
$999,000
59
165 Kingsborough Court Jackson MO 63755

Beds 7
Baths 5
Sq.Ft. 3,204
Dom 109
$899,000
-$51,000
95
17472 Thunder Valley Drive Wildwood MO 63025

Beds 7
Baths 7
Sq.Ft. 4,696
Dom 30
$849,900
56
437 Ridgeview Lane Poplar Bluff MO 63901

Beds 7
Baths 4
Sq.Ft. 2,713
Dom 52
$775,000
78
1016 Bridgeshire Drive Raymore MO 64083

Beds 7
Baths 6
Sq.Ft. 3,000
Dom 1
$769,000
82
7363 Burgess Ford Road Cedar Hill MO 63016

Beds 7
Baths 6
Sq.Ft. 4,454
Dom 52
$699,900
94
95 M Street Lake Lotawana MO 64086

Beds 7
Baths 5
Sq.Ft. 4,192
Dom 4
$689,900
-$10,000
60
15190 N Cherry Court Parkville MO 64152

Beds 7
Baths 5
Sq.Ft. 3,147
Dom 2
$689,900
84
24473 B REMINGTON Lane Lebanon MO 65536

Beds 7
Baths 5
Sq.Ft. 2,533
Dom 18
$679,500
-$20,450
32
11726 Highwy K Jadwin MO 65501

Beds 7
Baths
Sq.Ft. 1,072
Dom 82
$638,900
85
24473 REMINGTON Lane Lebanon MO 65536

Beds 7
Baths 5
Sq.Ft. 2,533
Dom 23